Reklamný textil

Reklamný textil patrí medzi najobľúbenejšie reklamné predmety. V našej ponuke nájdete reklamný textil v rôznych cenových hladinách z kolekcie Adler, Malfini a Piccolio. Všetky produkty nesú pečať kvality Oeko-Tex Standart 100. Medzi najpredávanejší textil patria tričká a polokošele, dodávame ale tiež košelemikiny, bundy a vesty, čiapky, fleecefroté produkty, tašky a nohavice.

Nosným programom našej činnosti je internetový predaj reklamného textilu a s ním súvisiace činnosti. Textil predávame bez potlače už od 1 ks firmám, štátnym inštitúciám, aj koncovým zákazníkom. Dodávame veľkoobjemové zákazky v náklade do 10 000 ks. Na prianie zákazníka zabezpečujeme aj kompletné dodávky vrátane potlačevýšivky alebo sublimácie. Náročným zákazníkom ponúkame možnosť  efektovej potlače či laserového gravírovania. Na niektoré produkty vieme zrealizovať aj 3D výšivky.

Doplňujúcim programom našej činnosti je zákazková výroba textilu. Túto výrobu rozdeľujeme na dve časti. Prvá z nich je branding katalógového textilu, ktorý zabezpečujeme už v nákladoch od 200 ks. Katalógový textil opatríme vlastnými textilnými etiketami, papierovými visačkami a textil zabalíme po kusoch do PVC vreciek. Druhou, náročnejšou, časťou je kompletná výroba textilu na zákazku presne podľa požiadaviek zákazníka.

Veľmi obľúbená je aj celoplošná sublimačná zákazková potlač textilu. Dokážeme celoplošne potlačiť a následne zošiť do výslednej podoby produkty ako futbalové tričko, cyklodres, hokejový dres, šály atď.

Ako hlavné konkurenčné výhody vnímame naše skúsenosti so všetkými typmi zákaziek a kompletné riešenie výroby. Určite oceníte aj rýchle dodacie lehoty, programy množstevných zliav a predaj už od 1 ks.


Jitka Kubalová

Potrebujete poradit s objednávkou?

Zavolajte mi na +420 602 651 313 (PO-PIA, 09:00 - 17:00), alebo napíšte na [email protected].

Kúpiť