Špeciálne tlačové efekty

Originalita, vizuálna pútavosť a jednoznačná pridaná hodnota. Vitajte vo svete efektovej tlače, vďaka ktorej dokážeme realizovať zákazky za hranicami vašich predstáv.

Samotná realizácia tlačových efektov je náročná na prípravu a zároveň existujú predlohy, u ktorých nie je vhodné niektorý z efektov realizovať. Všetky možnosti s vami preberieme na základe dodanej grafiky.

1 Puff

Bežný plastický efekt. Výsledná potlač výrazne napení nad potlačenou plochou. Jeden z najpoužívanejších a najlacnejších tlačových efektov. Hrany potlače sú mierne oblé.

Puff (foto č.1)

2 3D tlač

Úžasne ostrý a vizuálne výrazne pútavý efekt vystupujúci nad potlačenú plochu. Na rozdiel od efektu puff sú hrany potlače ostré. Cenovo jeden z najnáročnejších efektov.

3 Glitter

Na štandardnú potlač dokážeme pridať špeciálne kovové pigmenty, ktoré výslednej potlači dodajú netradičný trblietavý vzhľad. Glittery sú dostupné v rôznych farbách, štandardne používame zlatú a striebornú. Tento efekt je obzvlášť obľúbený u dámskeho publika (kozmetika, kaderníctvo atď.).

Glitter (foto č.1)

4 Parciálny lak

Výslednej potlači dokážeme dodať vysoký lesk za použití parciálneho laku. Odporúčame realizovať predovšetkým u motívov s výrazným kontrastným rozdielom oproti podkladovému textilu.

Parciální lak (foto č.1)

5 Luminiscenčná potlač

Svietiaca potlač. Výsledná potlač svieti v tme. Pre optimálny výsledok možno voliť z týchto farebných kombinácií:

6 Reflexná potlač

Klasická reflexne odrážavá tlač. Štandardne je možné realizovať len ako jednofarebný motív striebornou reflexnou farbou. Termotransferovo možno po dohovore realizovať aj žltú, červenú, zelenú a modrú.

7 Efekty termotransferovej tlače

Metalické a štruktúrované fólie, viac nájdete tu: vzorník_2016 (.jpg)