It looks you are located outside Czech Republic and Slovakia. Please visit our international website online-textil.eu.
Doprava od 100 € + DPH zadarmo. Množstevné zľavy. Objednajte ešte dnes a tovar obdržíte štvrtok 18 júl.

Online-textil.sk pre firmy a štátnu správu.

Hľadáte stabilného partnera a českú/slovenskú firmu v oblasti reklamného textilu a reklamných predmetov? Radi s vami budeme spolupracovať. Na naše služby sa môžete spoľahnúť.

Dopytový formulár

Konkurenčné výhody

Kto sme?

Sme jeden z najväčších eshopov s reklamným textilom na českom trhu.Špecializujeme sa na veľkoobjemové zákazky, pracujeme pre štátnu správu, korporátne spoločnosti a máme skvelé referencie. Dokážeme rýchlo a v 100% kvalite spracovať aj skutočne veľké objednávky v hodnote miliónov eur a doručiť ich kamkoľvek v Európe.

Čo ponúkame?

Staviame na kvalite bez kompromisov. Chybné výrobné kusy automaticky nahrádzame novými, pričom používame len moderné a praniu odolné tlačové technológie. Sme na trhu už viac ako 25 rokov. Na rozdiel od bežných tlačiarní sme plne online, máme prepracovanú logistiku a veľmi prísnu politiku kvality.

Aké sú možnosti textilu?

Pre firemných zákazníkov, dlhodobú spoluprácu a veľké objednávky sú v podstate neobmedzené. Okrem katalógovej ponuky v e-shope spolupracujeme s výrobcami textilu v celej Európe. Ak si nevyberiete z našej katalógovej ponuky, neváhajte sa na nás obrátiť s Vašou predstavou.

Aké technológie máte k dispozícii?

Svet reklamného textilu sa v posledných rokoch uberá digitálnym smerom a každý, kto tvrdí opak, buď používa iba sieťotlač, alebo sa v tejto technológii nevyzná. Ale samozrejme, pre naozaj veľké zákazky ponúkame vo väčšine prípadov sieťotlač, strojovú výšivku na fleece a digitálnu tlač pre menšie alebo špeciálne zákazky vrátane tlače na problematické materiály. A ak bežíte maratón, ponúkame Vám samozrejme 100 % priedušnú sublimačnú potlač na tričká.

Aké sú naše ceny?

Vždy sa nájde niekto lacnejší, politiku najnižšej ceny u nás nehľadajte. Naše ceny však nie sú vysoké, pravidelne vyhrávame výberové konania alebo predkladáme najnižšie cenové ponuky.

Lukáš Kubale

Jednateľ spoločnosti

(+420) 602 591 974 (K dispozícii PO-PIA 10:00 - 17:00)

[email protected]

Pár čísiel

M+ našimi rukami prešli doslova milióny textílií
250K+ spracovali sme približne 250 000 obejdnávok
15 aktuálne zamestnávame približne 15 stálych zamestnancov
25+ sme na trhu už viac ako 25 rokov (v roku 2021 sme sa transformovali na s.r.o.)

Referencie

Ikea Ricoh České dráhy Česká spořitelna ČEPS Prima FZU Český hydrometeorologický ústav Armáda spásy ČVUT Univerzita Karlova

Prečo sme najlepším partnerom pre firemné a štátne nákupy?

online-textil.cz

Platba na faktúru

Pravidelným zákazníkom z firemnej klientely a všetkým zákazníkom zo štátnej správy ponúkame možnosti platby na fakturu s dátumom splatnosti. Štandardná lehota splatnosti je 14 dní s možnosťou predĺženia až na 30 dní. Dlhšie lehoty splatnosti sa musia dohodnúť v závislosti od konkrétneho obchodného prípadu. Do faktúry môžeme tiež pridať povinné publikácie, čísla objednávok a ďalšie požiadavky na základe štandardov najmä štátnej správy a korporátnych klientov.

online-textil.cz

Množstevné zľavy

Objednávky nad 25 000 Kč sa počítajú individuálne a pripravíme Vám cenovú ponuku na mieru podľa Vašej požiadavky. V porovnaní s inými dodávateľmi, posielame súhrnné cenové ponuky, ktoré obsahujú všetko. Cenu celej objednávky viete vopred na cent presne.

online-textil.cz

Dlhodobá spolupráca

Nakupujete pravidelne v menších dodávkach? Do používateľského účtu v e-shope Vám nastavíme individuálny ceník. Vieme Vám nastaviť aj fixný ceník brandingu na potlač/výšivku bez ohľadu na počet objednaných ks. Fixáciu cien brandingu je nutné dohodnúť dopredu, odvíja sa od nej výber technológie brandingu.

online-textil.cz

Sme pružní a rýchli

Vieme, že rýchlosť je niekedy dôležitá. Preto tovar bez brandingu vieme expedovať v podstate obratom, tovar vrátane brandingu v zrýchlonom procese výroby zhruba do 1 týždňa.

online-textil.cz

Skvelý e-shop

Vlastný vývoj e-shopu, obejdnávkového, fakturačného aj expedičného rozhrania nám dáva možnosť efektívne reflektovať požiadavky zákzaníkov všetkých veľkostí. Poznáme Vaše požiadavky, preto je nákup u nás hračka.

online-textil.cz

Neobmedzený nákup

Textil predávame už od 1 kusu. Tlač/výšivka sa realizuje od 25 ks alebo 160Є + DPH za textil. Obmedzenie počtu kusov na jednu tlač/výšivku odráža našu filozofiu veľkoobjemovej tlačiarne s vysokou kvalitou, ktorá sa u kusových zákaziek veľmi ťažko nastavuje tak, aby pre nás zákazka bola rentabilná. Výnimku tvorí vzorovanie väčších zákaziek a on demand spolupráce pre ďaľších predajcov.

online-textil.cz

Archivácia podkladov a zálohovanie

Stratili ste faktúru? Nemôžete nájsť predošlú obejdnávku a chcete zrealizovať rovnakú zákazku? Všetky data máme niekoľkonásobne zálohované, môžete sa na nás v tomto ohľade plne spoľahnúť.

online-textil.cz

Firma tak akurát :)

Sme hrdí na to, že sme česká rodinná firma, dodávame pridanú hodnotu a naša práca má úspech. Dodávame v rámci celej EU. Veľké zákazky obvykle rieší priamo majiteľ firmy, takže si môžete byť istí, že sa o Vás dôkladne postaráme. Nenaháňame sa za obratmi, rastieme zdravým spôsobom a z peňazí, ktoré zarobíme. Zvyšujeme obrat o desiatky percent ročne. Môžete sa spoľahnúť, alebo aspoň pevne veríme, že naša spolupráca môže trvať dlhé roky a byť stála počas celej našej spolupráce.

Najobľúbenejšie produkty

Tričká

vhodné na
potlač a výšivku

Mikiny

vhodné na
potlač a výšivku

Bundy

vhodné na
potlač a výšivku

Čiapky

vhodné na
potlač a výšivku

Služby

Potlač textilu

Kvalitná zákazková potlač s dôrazom na kvalitu a vysokú výrobnú kapacitu

Strojová výšivka

Výšivky na textil vrátane výroby samostatných nášiviek

Vlastné značky

Visačky, etikety aj typizované balenia

Technológia v kocke

Digitálna tlač

Sme naozaj dobrí v digitálnej tlači a dosahujeme trvanlivosť sieťotlače v digitálnom rozlíšení, u menších zákazok za zlomok ceny. Môžeme potlačiť čokoľvek z nášho sortimentu okrem fleecu a froté. Bez potreby zložitej príprvay tlače, preložené pre zákazníka, teda s možnosťou expresnej výroby.

Sieťotlač

Rokmi overená technológia tlače na potlač veľkého množstva textilu. Ideálna najmä na tričká a hladké materiály. Vysoká úroveň našej ponuky sieťotlače je separačná tlač rozdelením fotorealistického motívu do priamych farieb (minimálne 200-300 kusov).

Strojové vyšívanie

Sofistikované vyšívanie na všetkých našich výrobkoch. Samozrejme, vrátane možnosti individuálnych nášiviek.

Sublimácia

Priedušná tlač vhodná na potlač funkčného oblečenia. Pozor, bez obmedzenia, sublimačná tlač sa môže vykonávať len na biely textil.

Efekty

Glitter, 3D, puff, reflexná a metalický potlač, semišový vzor a ďaľšie.

Transfer

Samostatné transfery ľubovolnej technológie pre neskoršiu aplikáciu alebo k valsntému nažehleniu.

Label

Visačky, etikety, štítky, balenie. Vyrobíme všetko a textilom to nekončí. Vieme aj vizitky, letáky, samolepky a veľa ďalšieho.

Investície

V roku 2022 sme investovali do digitálnych technológií, na konci roku sme zakúpili poloautomatickú linku vysokej výrobnej kapacity pre expresnú výrobu objemových zákaziek. V prvej polovici roku 2023 budeme investovať do technológií pre UV potlač reklamných predmetov.

Čo nevieme alebo robíme naozaj neradi

Práca s dodaným textilom

Štandardne s dodaným textilom vôbec nepracujeme, výnimkou je pár naozaj veľkých a dlhodobých zákazníkov, ktorým znesieme aj modré z neba. Spoluprácu ale striktne nezahajujeme potlačou dodaného textilu.

Tlač zo zlých údajov

Pre kvalitný výstup potrebujeme kvalitné podklady. Údaje môžeme vektorizovať na tlač. Sme veľmi dobrí v krivkách a môžeme tiež poskytnúť kompletnú vektorizáciu vrátane úprav na základe dodanej predlohy. U rastrových motívov zvládneme jednoduchšie úpravy (zmena farby, zmena textu atď.), ale Photoshop nie je náš každodenný chlieb.

Visualizácia

Veľa zákazníkov žiada o visualizáciu produktu na základe dopytu. Túto službu nerealizujeme. Samozrejme, ku každej zákazke zasielame predtlačovú korektúru (náhľad) k odsúhlaseniu. Korektúru spracováva vždy profesionálny grafik a každej zákazke sa venuje individuálne. K výrobe visualizácie nepoužívame automaty. Príprava korektúry je časovo pomerne náročná a z toho dôvodu ju realizujeme až na základe prijatej objednávky. Korektúra je od nás vždy zdarma a môžete k nej mať poznámky v neomedzenom množstve do doby, kedy budete s výsledkom spokojní.

Neradi sa pozeráme na konkurenciu, ktorá nás kopíruje :)

Nijak zásadne to neriešime, ale kopírovanie naších textov, vrátane právných dokumentov, systému množstevných zliav a celkového tónu komunikácie sa nám naozaj nepáči. Vďaka bohu vyvíjame eshop na mieru a tak sú nejaké funkcie, oku obvykle neviditeľné, ktoré skopírovať nejdú, rovnako tak ako naše firemné DNA.

Recenzie

Objednávam pre firmu - s vyšívaným logom, aj ako súkromná osoba - pre rodinu. Tričká sú vždy kvalitné, komunikácia je skvelá, aj cena je dobrá. Určite sa k nim ešte vrátim.

GERLICH ODRY s.r.o.

Spokojnosť, odporúčame Vás ďalej medzi našich kolegov.

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Ďakujeme za včasné vybavenie objednávky. Oblečenie je nielen slušivé, ale aj veľmi pohodlné.

JOURNEYMAN CZ s.r.o.

Spokojnosť, od počiatočnej komunikácie s pánom Kubalom, až po komunikáciu s grafikom, čas dodania bol prijateľný. Konečný výsledok potlače na tričkách je skvelý. Vaše služby určite využijeme opäť.

ZIPPER s.r.o.

Už po niekoľkýkrát objednávka - príjemný materiál tričiek a potlač drží perfektne!

TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s.

Blesková komunikácia, rýchle dodanie, skvelá kvalita firemného oblečenia. Určite si objednáme znova.

Kohut Trade Company s.r.o.

Chcete s nami spolupracovať?

Prejdite si našu ponuku na e-shope, pozrite sa detailne na informácie o potlači a výšivke alebo nás rovno kontaktujte. Pokiaľ hľadáte špecifický textil, ktorý na eshope nemáme, obráťte sa na nás s Vašou predstavou. Môžete využiť aj formulár nižšie.

Dopytový formulár

* Pole označené hviezdičkou je povinné.

Odoslaním formulára beriete na vedomie spracovanie osobných údajov.