Výšivka na textil

1 Výšivka a nášivka na textil

tlačová technológia

Najčastejšie využívaná technológia, pokiaľ požadujete vysokú pridanú hodnotu. Výšivky dodávajú textilnému výrobku unikátny vzhľad a vytvárajú z neho reprezentatívny darčekový predmet. Vyšívanie je možné až 12 farbami súčasne. Dokážeme vyšívať aj veľmi zložitú grafiku na akýkoľvek produkt z nášho e-shopu.

Vyšívacích metód je celá rada, preto klientom vždy radíme s vhodnou realizáciou tak, aby bol výsledok ekonomicky aj vizuálne čo najvhodnejší. Výšivku odporúčame predovšetkým u textilu vyššej cenovej hladiny (mikiny, bundy, froté uteráky a fleece produkty). U bežných textilných výrobkov, ako sú tričká či polokošele, odporúčame vyberať z kvalitnejších materiálov o vyššej gramáži.

Výšivka je veľmi trvanlivá a vysoko odolná aj pri častom a opakovanom praní. Z toho dôvodu sú výšivky často žiadané u gastro a výrobných podnikov, kde je kladený dôraz predovšetkým na dlhú životnosť aplikovanej grafiky.

Upozornenie: cena výšivky sa stanovuje podľa počtu stehov. Z toho dôvodu je pre cenovú kalkuláciu nevyhnutné zaslať náhľad vyšívaného motívu.

Výhody výšivky:

Nevýhody výšivky:

Minimálne množstvo:

Vhodné produkty pre výšivku:

Odporúčaná teplota prania:

Cenu výšivky výrazne ovplyvňuje:

Výšivka na textil (foto č.1)Výšivka na textil (foto č.2)Výšivka na textil (foto č.3)

Výšivka na textil (foto č.4)Výšivka na textil (foto č.5)Výšivka na textil (foto č.6)

2 Samostatné nášivky

tlačová technológia

Dodávame aj samostatné nášivky, ktoré si zákazník aplikuje na vlastný textil. Vyberať môžete z týchto typov nášiviek:

3 3D – plastická výšivka

tlačová technológia

S 3D výšivkou ihneď odlíšite svoj reklamný výrobok od bežnej potlače alebo výšivky. 3D výšivka výrazne vystupuje nad vyšívaný textilný podklad. Vďaka tomu vzniká vizuálne pútavý a netradičný efekt.

3D výšivku je možné kombinovať s bežnou výšivkou, čím možno dosiahnuť zvýraznenie len určitej časti predlohy.

Uplatnenie nachádzame predovšetkým u mladej generácie, u textilných výrobkov na ďalší predaj a všeobecne u textilu vyššej cenovej hladiny.

Výhody 3D výšivky:

Nevýhody 3D výšivky:

Minimálne množstvo:

Vhodné produkty pre 3D výšivku:

Odporúčaná teplota prania: